Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

3,99 

Jajko do czyszczenia pędzli: Bardzo dobra jakość, Jajko gumowe 7 kolorów – kolor wysyłany losowo   **Wizualizacja produktu .

24,99 

Zestaw “Summer brush 5” zawiera: Pędzel do podkładu Pędzel do bronzera Pędzel do konturowania policzków Pędzel do brwi Pędzel do różu   **Wizualizacja produktu .

24,99 

Stojak do suszenia wykonany z czarnego błyszczącego tworzywa sztucznego, posiada 26 otworów różnych wielkości (specyfikacja poniżej). Wymiary: Szerokość: 20 cm Długość: 13 cm Wysokość: 12.5 cm Ilość kieszonek małych: 16 Ilość kieszonek średnich: 6 Ilość kieszonek dużych: 4   **Wizualizacja produktu .

29,00 

Zestaw zawiera: Pędzel wachlarzowy Pędzel do różu Zaokrąglony puszysty pędzel Mały pędzelek do cień do powiek Mały stożkowy pędzelek do cieni do powiek Skośny pędzelek do ust   **Wizualizacja produktu .

54,00 

W skład zestawu “Blue Cristal Box” wchodzą: Pędzel do pudru Pędzel do różu Pędzel do rozświeltacza „puszek” Pędzel do konturowania Szczoteczka do brwi i rzęs Pędzel do blendowania Pędzel płaski do nakładania cieni prasowanych Pędzel cienki do ust Pędzel do brwi Cienki pędzel do korektora   **Wizualizacja produktu .